Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASiorTajemnice Jeziora Szmaragdowego

Data wydarzenia:

6 marca 2016 godz. 10:00 - 16:00

Rodzaj wydarzenia:

RAJD PIESZY

Miejsce wydarzenia:

Jezioro Szmaragdowe ul. Kopalniana 2 w Szczecinie

Wstęp:

darmowy - wcześniejsze zgłoszenia

Organizator:

Maxim Getaways

Opis:

Poznamy Jezioro Szmaragdowe i historię okolicy.
Odwiedzimy pozostałości po dawnej kopalni kredy i margla, eksploatowanej przez fabrykę cementu portlandzkiego “Stern”.
Historia tego miejsca jest bardzo bogata i zaskakująca dla większości uczestników.
Poznamy ją w formule „view&vision” co oznacza, że pokonując trasę wycieczki, na ekranie swojego smartfona, obserwując wydarzenie na facebooku, będzie można podziwiać przedwojenne fotografie odwiedzanych miejsc.
Trasa wycieczki będzie miała 8,5 kilometra długości w terenie leśnym. Udział osób nastoletnich tylko pod opieką osób dorosłych. Ze względu na długość trasy i ukształtowanie terenu nie zalecamy udziału osób poniżej czternastego roku życia.
Udział w rajdzie jest darmowy, dlatego zostaje wprowadzony limit ilości uczestników. Wziąść udział będzie mogło pierwszych sto osób, które zgłoszą chęć udziału poprzez wysłanie e-maila na adres: maximgetaway@gmail.com. Proszę w wiadomości podać imię i nazwisko uczestnika/ów. Pozostałe osoby trafiają na listę rezerwową.
Osoba prowadząca nie odpowiada za zachowanie uczestników. W przypadku łamania ogólnie przyjętych społecznie zasad, w szczególności lekceważenie zasad bezpieczeństwa, wulgarne zachowanie, spożywanie alkoholu, śmiecenie i niszczenie przyrody spowoduje przerwanie rajdu.
Ubezpieczenie we własnym zakresie.
Najważniejszym czynnikiem dla powodzenia wycieczki jest aura. Dlatego ostateczna decyzja o przeprowadzeniu rajdu zapadnie do godziny 20 dnia poprzedzającego start i opublikowana na fejsbukowym wydarzeniu.

Więcej szczegółów:  TUTAJ