Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASiorZapraszamy do współpracy z AktywujSiebie.pl


Organizatorów wydarzeń sportowo – rekreacyjnych

Proszę nas poinformować o przedsięwzięciu, które Państwo organizują, a my umieścimy imprezę w kalendarzu wydarzeń na naszym portalu. Nie ma znaczenia dla nas ranga, zasięg, czy prestiż imprezy, napiszemy nawet jeśli weźmie udział tylko kilka osób, może pomoże to następnym razem uzyskać większą frekwencję uczestników.

Umożliwiamy bezpłatnie zamieszczenie informacji zapowiadających Państwa imprezę oraz bogatej relacji po niej, na łamach AktywujSiebie.pl.

Chętnie opublikujemy gotową informację wraz ze zdjęciami i filmami lub przygotujemy własny artykuł. Pomożemy promować Państwa partnerów i sponsorów danego wydarzenia.

Jeśli mają Państwo propozycje na temat szerszej współpracy (np. patronat), zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Formularz do zgłoszenia wydarzeń można pobrać poniżej.Właścicieli podmiotów z branży sportowo – rekreacyjnej

Przygotowane mamy kilka możliwości współpracy z naszym portalem:

- proponujemy bezpłatne umieszczenie wizytówki Państwa firmy w obszernej bazie danych AktywujSiebie.pl. Wizytówka będzie widoczna w każdej podkategorii, która dotyczy Państwa działalności (bez ograniczeń ilościowych).

- „propozycje na weekend” – dział poświęcony zbliżającym się wydarzeniom, proponowane możliwości spędzenia wolnego czasu są wyselekcjonowane przez nas i polecane jako najlepsze oferty na najbliższy weekend.

- „wizja zniżek” – aktualne promocje, zniżki, bonusy w klubach, szkółkach itp. systematycznie uaktualniane.

- „artykuł sponsorowany” – przygotujemy artykuł opisujący Państwa dziedzinę działalności, zachęcający do uprawiania danej dyscypliny i wpsomagający jej wzrost popularności.

- „konkursy” – zachęcamy do przyłączenia się do organizowanych na łamach AktywujSiebie.pl konkursów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a skala zaangażowania, zależy jedynie od Państwa.

- „wynajem powierzchni reklamowej” – dysponujemy powierzchniami w obrębie portalu, przeznaczonymi pod reklamę Państwa działalności. Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy w tym zakresie można uzyskać tutaj.

Formularz do zgłoszenia wizytówki firmy można pobrać poniżej.Wszystkich pozostałych – pozytywnie zakręconych na punkcie aktywności fizycznej

Pragniemy wspierać najlepiej jak umiemy środowisko osób aktywnych fizycznie. Chcemy zaktywować jak największą liczbę osób do ruchu, zdrowego trybu życia i spędzania wolnego czasu aktywnie, w sposób indywidualny, z rodziną lub w gronie znajomych. Staramy się dostarczyć wszelkie informację z tego zakresu.

Jeśli tworzycie, organizujecie, robicie coś ciekawego dajcie po prostu cynk, niech dowiedzą się o tym inni. Na pewno umieścimy info na AktywujSiebie.pl bez specjalnych warunków. Nawet gdy chodzi o osiedlowy turniej w „Zośkę” lub zawody na „hulajnodze” dajce znać!


Formularze do pobrania poniżej.

Wszelkie pytania w sprawie współpracy prosimy kierować na:

wspolpraca@AktywujSiebie.plAktywnie pozdrawia
Zespół AktywujSiebie.pl
 

Pliki do pobrania

WIZYTÓWKA - Formularz
typ: DOC, waga: 144.98 Kb
WYDARZENIE - Formularz
typ: DOC, waga: 95.6 Kb