Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASior15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013

15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013
Miniony weekend przebiegł pod znakiem "kometki". Zakończyła się jubileuszowa edycja, jednego z najbardziej popularnych turniejów badmintona w Polsce.


Do Szczecina zjechali pasjonaci tej odmiany sportów rakietowych nie tylko z Polski. Przez sobotę i niedzielę rozgrywali na 9 kortach turnieje w różnych kategoriach i rodzajach gier. Został pobity kolejny rekord frekwencji uczestników. W tym roku do zmagań pod siatką, stawiło się łącznie 252 osób!
 
Walka na parkiecie toczyła się, jak co roku w bardzo sympatycznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji. Jedni grali na serio o medale, inni dla samego siebie dla przyjemności i aktywnego spędzenia czasu. 
 
Uczestniczy 15. Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona NETTO CUP 2013.
 
Przekrój wiekowy uczestników był bardzo szeroki. Grali starsi, młodsi, całe rodziny, profesjonaliści i absolutni amatorzy. Miło było oglądać dojrzałych zawodników w akcji. Niejeden młody człowiek, może pozazdrościć energii, zaangażowania czy wysportowanej sylwetki. 

Kolejny turniej dopiero za rok, ale trenować można już dziś. Jest to bowiem, coraz bardziej popularny sport wśród mieszkańców Szczecina i powstają kolejne miejsca do jego uprawiania. Obecnie najpopularniejszym jest Bene Sport Centrum.

Szczegółowe wyniki oraz galeria zdjęć na stronie organizatora:  TUTAJ 

AktywujSiebie.pl oczywiście poleca ten sport, tak jak i inne sporty rakietowe dostępne w naszym mieście, między innymi: squash, tenis stołowy i ziemny czy ricochet .
 
 
Udostępnij