Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASior15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013

15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013
Wielkimi krokami zbliża się turniej badmintona w naszym mieście - jeden z największych w Polsce. Tym razem jubileuszowa 15. edycja tego ogólnopolskiego wydarzenia odbędzie się w dniach 16-17 lutego.


Przez dwa weekendowe dni, Szczecin stanie się stolicą badmintonowej Polski, a hala przy ul. Tenisowej zmieni się w świątynię badmintona. Pasjonaci tej odmiany sportów rakietowych rywalizować będą w różnych kategoriach i rodzajach gier. Rozegrane zostaną też zawody typowo dla amatorów. Szczególnie polecamy turniej "Radosnego Amatora".

Zapisy trwają do 13 lutego, więc jest jeszcze dużo czasu, aby potrenować przed turniejem. Taką szansę daje Bene Sport Centrum, gdzie można wypożyczyć odpowiedni sprzęt i pograć na profesjonalnych boiskach.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące turnieju na stronie organizatora:  tutaj

 

Poniżej prezentujemy zaproszenie organizatorów oraz kilka zdjęć z poprzedniego turnieju.


15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013

Koleżanki i Koledzy Badmintoniści,

Przed nami piętnaste urodziny jednego z największych polskich turniejów badmintonowych NETTO CUP, który wraca do swojego zimowego terminu. W tym roku do Szczecina zapraszamy w dniach 16-17 lutego i jak zawsze gościć nas będzie hala Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Ze względu na duże zainteresowanie tegorocznymi zawodami część spotkań odbędzie się także w nowoczesnym ośrodku Bene Sport Centrum, gdzie rozegrane zostaną niedzielne turnieje dla dzieci i młodzieży.

Od kilku lat liczba uczestników tych dwudniowych, badmintonowych zmagań przekracza liczbę 200 osób. Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie i w nasze piętnaste urodziny pobijemy kolejny rekord frekwencji. Jak zawsze chcemy Wasz trud przyjazdu i sportowych zmagań wynagrodzić atrakcyjnymi nagrodami, dobrą organizacją i przyjazną atmosferą.

Zagramy znowu na dziewięciu boiskach, co pozwoli naszym super organizatorkom/ sędzinom/ opiekunkom/dobrym duszkom turnieju - Kasi i Sabinie, jak zawsze sprawnie poprowadzić Was przez rozgrywki.

W tym roku, odpowiadając na Wasze postulaty, organizujemy Players Party z prawdziwego zdarzenia. Z kolacją, trunkami i mamy nadzieję „dzikimi" tańcami. Bene Sport Cafe w sobotni wieczór czeka na Was z pyszną kolacją, DJ-em i atrakcjami.

W poprzednich latach wiele pochwał, zbierał hotel turniejowy - Hotel Focus Szczecin. W tym roku zarządzający hotelem po raz kolejny przyjęli zaproszenie do współorganizacji NETTO CUP 2013 i już dzisiaj przygotowują się na Wasz przyjazd.

Zapraszamy więc serdecznie do udziału w "NETTO CUP". Już teraz zarezerwujcie sobie czas w połowie lutego.Z badmintonowymi pozdrowieniami
Krzysztof Bobala, Bogdan Mieżyński


 

Zdjęcia

Udostępnij