Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASiorNowa sekcja piłki siatkowej.

Nowa sekcja piłki siatkowej.
Stowarzyszenie SportCamp zaprasza na zajęcia piłki siatkowej dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat.
Nasza misja Piłka siatkowa dla dzieci

SportCamp jest stowarzyszeniem zajmującym się działalnością sportową, działającym na terenie miasta Szczecin. W Stowarzyszeniu funkcjonują sekcje sportowe z zakresu: futsalu/piłki nożnej, piłki ręcznej oraz nowo utworzonej sekcji piłki siatkowej. Celem Stowarzyszenia jest wspieranie sportu wyczynowego oraz popularyzacja rekreacji ruchowej wśród społeczeństwa, a przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży. Projekt SportCamp zakłada wyławianie najbardziej utalentowanych zawodników i przekazanie ich w celu dalszego szkolenia do klubów sportowych.

Piłka siatkowa dla dzieci.

Od niedawna w strukturach Stowarzyszenia "SportCamp" funkcjonuje nowa sekcja sportowa - sekcja piłki siatkowej. Zajęcia prowadzone są dla dzieci (chłopców i
dziewcząt) w wieku 7 -16 lat. Trenerką sekcji jest p. Małgorzata Zając, obecny szkoleniowiec sekcji młodzieżowych Chemika Police. Działania w obrębie sekcji siatkówki skupiają się przede wszystkim na wzbudzaniu zainteresowania oraz rozwijaniu pasji wśród dzieci i młodzieży. Misja popularyzacji siatkówki w połączeniu ze współpracą z klubami sportowymi ma wyłonić osoby wykazujące predyspozycje w tej dyscyplinie sportów, które będą rozwijały swój siatkarski talent w klubach sportowych.

Film z naszego treningu siatkówki:

Zapraszamy na zajęcia piłki siatkowej w SportCamp!

Więcej informacji na: www.pilkasiatkowa.szczecin.pl oraz  www.sportcamp.pl

 
Udostępnij