Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASiorIV Plebiscyt "NAGRODY ASów 2016" im. Ryszarda Mielczarka

IV Plebiscyt
Czwarta edycja Plebiscytu powoli przechodzi już do historii. Wczoraj zakończyło się głosowanie, a dziś poznaliśmy wyniki końcowe oraz wszystkich Laureatów w poszczegółnych kategoriach konkursowych.

 
Tegoroczny Plebiscyt odbył się w czterech kategoriach konkursowych. Czytelnicy naszego portalu w trakcie głosowania trwającego dwa tygodnie wyłonili zwycięzców w następujących kategoriach:
  • Impreza sportowo-rekreacyjna
III BIEG MIKOŁAJKOWY W POLICACH
  • Wydarzenie cykliczne
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
  • Aktywne rozgrywki
XXI SZCZECIŃSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ 2014/2015
  • Aktywność dla dzieci
CENTRUM CAPOEIRA SZCZECIN

Laureatom gratulujemy zwycięstwa, a pozostałym kandydatom dużego zaangażowania.
Szczegółowe wyniki końcowe dostępne:  TUTAJ

W ramach IV Plebiscytu - nasza redakcja przyznała również dwie nagrody wyróżniające osoby zaangażowane w środowisko sportowo-rekreacyjne. Mianowicie Nagroda Rysia trafia do Laureata za wieloletnie zasługi, wzorem w tym wypadku jest Patron Plebiscytu – Ryszard Mielczarek. Natomiast Nagroda ASa wyróżnia "objawienie" lokalnego środowiska. Jednak tegorocznych Laureatów poznamy nieco później, aby zainteresowani mogli dowiedzieć się w pierwszej kolejności.

W roku ubiegłym formularz do głosowania został wypełniony 3 519 razy podczas trzytygodniowej zabawy. Licznik w obecnej edycji  zliczał głosy jedynie przez dwa tygodnie i zatrzymał się dokładnie na liczbie 4 711. Jest to nowy rekord, który z każdą edycją jest coraz wyższy. Głosować można było tylko raz dziennie. We wszystkich kategoriach konkursowych łącznie oddano, aż 767 głosów nieważnych, na szczęście nie miały one wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia. Rekordzistą w tym przypadku była osoba, która w ciągu 7 minut oddała… 23 głosy! To więcej niż maksymalna, możliwa liczba w całej zabawie (14 dni). Oczywiście 22 z nich nie były brane pod uwagę przy wynikach końcowych.

Niedługo podamy więcej statystyk tegorocznego Plebiscytu oraz przedstawimy Laureatów wyróżnień osobowych. Nagrody w najbliższych dniach trafią w ręce właścicieli, a na pływalni Floating Arena powstanie mała galeria pokonkursowa.

Już teraz pragniemy podziękować wszystkim, którzy bawili się razem z nami, za miłe słowa i konstruktywną krytykę.  Głosującym za głosy,  kandydatom za motywacje swoich „obozów” oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w "NAGRODY ASów 2016", a szczególnie Polak Potrafi, dulny foto, MOSRiR, BWT Mróz, Eurograw.  WIELKIE AKTYWNE DZIĘKI !!!

Dziś też zapraszamy już na jubileuszową edycję w kolejnym roku:

V Plebiscyt "NAGRODY ASów 2017" im. Ryszarda Mielczarka


 
 
Udostępnij