Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASior25 lat tradycji biegania na prawobrzeżu Szczecina! Startuje BUKOWY KROS GÓRSKI im. Jerzego KORTZA.

25 lat tradycji biegania na prawobrzeżu Szczecina! Startuje BUKOWY KROS GÓRSKI im. Jerzego KORTZA.
Czy wiecie, że już od 25 lat odbywają się biegi przełajowo-górskie na prawej części Szczecina?

Różne były koleje losów, wiele osób brało udział przy organizacji. Jednak zawsze znajdował się ktoś, kto w sercu miał sportową pasję i chęć podzielenie się nią z innymi ludźmi. W zawodach pojawiali się i nadal pojawiają biegacze nie tylko ze Szczecina ale także z wielu okolicznych miejscowości - Gryfino, Stargard, Goleniów, Police, Wałcz, Kalisz, Gorzów Wlkp i inne. Tak więc kontynuujemy te tradycje i nadal organizujemy bieg przełajowo-górski po Puszczy Bukowej.

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania. Malownicze tereny, górki, pagórki i strumyki. To wszystko w naszej Puszczy Bukowej. Każdy, kto przebiegnie cały ma ogromną satysfakcję. Trasa Bukowego Krosu Górskiego im. Jerzego Kortza TUTAJ .
Każdy da radę przebiec od startu do mety, bez względu na wiek i kondycję! Wystarczy dostosować tempo biegu do swoich umiejętności i czerpać przyjemność z kontaktu z przyrodą.

Regulamin biegu TUTAJ

Terminy:
 17.10.2015
 07.11.2015
 19.12.2015
 16.01.2016+bieg drużynowy
 20.02.2016
 12.03.2016
 23.04.2016
 07.05.2016+bieg drużynowy
Do klasyfikacji trzeba zaliczyć 5 startów.

Podczas naszych biegów zawsze mamy możliwość przebierania się pod dachem. Biuro zawodów znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej nr 74. Tutaj spotykamy się przed zawodami. aby dokonać zgłoszenia, a po biegu idziemy na jedzonko, coś do picia i niespodzianki

W ramach nowości, które przygotowaliśmy w tym roku dla naszych miłych biegaczy przewidzieliśmy losowanie na każdym biegu trzech KART BEZPŁATNEGO STARTU, uprawniających do darmowego startu na jednym wybranym biegu, Mimo, że cykl biegowy jeszcze się nie rozpoczął mamy już pierwszych zwycięzców.
Za zasługi biegowe, niezliczone ilości startów oraz wsparcie dla biegaczy postanowiliśmy obdarować kilka osób czymś więcej niż darmowym jednym startem, osoby te otrzymują możliwość bezpłatnego startu w całym sezonie 2015/2015.
A nagrodzonymi biegaczami są:
- Jerzy Ochota
- Czesław Wiśniewski
- Jacek Dziewierski, noana&aero photo - za szczególne wsparcie w propagowaniu biegania i sportu w ogóle w Szczecinie i w okolicach.


Zapraszamy już w najbliższą sobotę na wspólną biegową zabawę!
 

Udostępnij