Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASiorIII SZCZECIŃSKI BIEG SZTAFETOWY

III SZCZECIŃSKI BIEG SZTAFETOWY
Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona wesołego biegu. To świetna biegowa propozycja dla całych rodzin. Rywalizacja toczy się z przymrużeniem oka, a najważniejszy jest sam udział.
Zabawa polega na sztafetowym biegu czteroosobowych zespołów. Obowiązkowo skład drużyny to dwie przedstawicielki płci pięknej i dwóch przedstawicieli płci… tej drugiej.

Dystans do pokonania w trakcie biegu dla każdego zawodnika to jedno okrążenie Jeziorka Słonecznego przy ul. Derdowskiego w Szczecinie - czyli około 1,4 km.

Większość zespołów przygotowuje specjalnie na tą okazję nietuzinkowe nazwy i przebrania. W latach ubiegłych biegali między innymi: Nowożeńcy, Ślimaki Na Gazie, Kontuzjowani Kanapowcy, Strusie Pędziwiatry, Ostrzy Jak Majonez czy Turboptysie.

Organizatorzy podczas imprezy 12 września (g.16:00) zapewniają fantastyczną, miłą oraz rodzinną atmosferę. Do rozlosowania wśród uczestników mają mnóstwo atrakcyjnych nagród. Najcenniejsza z nich to wspaniały weekend nad morzem w Rewalu dla całego czteroosobowego składu. Zaprasza Pensjonat Spoko Słonia.

Nie od dziś wiadomo, że sportowcy, a szczególnie biegacze doskonale potrafią
„przebierać nogami” również na parkiecie tanecznym. Dlatego jak co roku, kiedy emocje czysto biegowe już opadną, rozpoczną się tańce w Klubie Muzycznym Browar Polski na Sztafetowym After Party .

ZAPISY do biegu trwają do 7 września (poniedziałek), zgłoszenia:  TUTAJ

Więcej szczegółów  -> TUTAJ

Pełna fotorelację przeprowadzi niezawodny  dulny foto.
Galeria z ubiegłorocznego biegu:  TUTAJ


Warto dodać, że poprzednia edycja biegu wygrała nasz Plebiscyt "NAGRODY AS-ów"
w kategorii Najlepsza Impreza Sportowo-Rekreacyjna w roku 2014.
Natomiast zespół pn. "Puszczyk Bukowy Nowożeńcy" otrzymał nagrodę dla najlepszego Aktywnego Zdjęcia w roku 2014, które pochodzi właśnie z tej imprezy.


Organizatorzy gorąco zapraszają,
a my bardzo polecamy!Fot.: dulny foto

Udostępnij