Kolejna edycja Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej za nami.

Mistrzem został zespół E-megasport, który w finale pokonał JS Team autoMaks.pl.
W pozostałych meczach także nie zabrakło emocji.
Na początek oddajmy jednak głos przedstawicielowi ekipy mistrzowskiej:
Arkadiusz Kondraciuk (E-megasport): Finał był bardzo trudny zwłaszcza, że  mieliśmy okrojony skład, wyszliśmy na prowadzenie 1-0 ale po pierwszej połowie przegrywaliśmy już 1-2, do tego trochę się  baliśmy  że przeciwnik w mocnym składzie nas dobije i odskoczy w 2 połowie więc po zmianie stron wyszliśmy na nich wysoko i to się opłaciło  bo szybko wyrównaliśmy i poszliśmy za ciosem zdobywając gole na 3-2 i 4-2. Po tym  dalej graliśmy z tyłu i z kontry do końca i wygraliśmy zasłużenie i wyraźnie bo JS Team nawet w przewadze nie strzelił nam gola. Mamy zgrany i doświadczony zespół od wielu lat, ostatnio wzmocnili nas tylko Kopacz i Przygorzewski, którzy dobrze się wkomponowali w zespół. Na SLSie będziemy chcieli powtórzyć ten sukces. :)