Portal dla społeczności aktywnej

Popularne artykuły


	ASior

ASiorFinał Mistrzostw Polski w Papier Nożyce Kamień.

Finał Mistrzostw Polski w Papier Nożyce Kamień.
W najbliższą sobotę z całej Polski do Szczecina zjadą finaliści tegorocznej rywalizacji, która toczyłą się w 9 miastach.

3 marca 2012 roku w Centrum Kultury Studenckiej „Pinokio” w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski w Papier, Nożyce, Kamień. Wtedy ponad 70 osób z całej Polski rywalizowało ze sobą w tę jakże prostą i zarazem emocjonującą grę.

Zainteresowanie turniejem było tak duże, że w roku 2013 odbyło się 9 turniejów eliminacyjnych w 9 miastach z całej Polski! W Gdyni, Krakowie, Lublinie, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zamościu prawie 500 osób walczyło o awans do Wielkiego Finału, który odbył się 9 marca w Szczecinie. Wtedy Mistrz Polski w PNK otrzymał  w nagrodę 1000 zł w gotówce!

W 2014 roku eliminacje odbyły się w 11 miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Nowej Soli, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie. Ponad 100 finalistów tradycyjnie już gościło Centrum Kultury Studenckiej „Pinokio” w Szczecinie.

Nadszedł rok 2015 i IV edycja imprezy. Śmiało można powiedzieć, że liczba uczestników przekroczyła barierę 1000 osób. To niewiarygodne, jak trzy proste gesty zintegrowały we wspólnej zabawie ludzi z całej Polski…

Areną finałowych zmagań jest Centrum Kultury Studenckiej „Pinokio” ul. Sikorskiego 29.
Jak w prawdziwych pojedynkach - zawody rozpoczną się w samo południe.

Rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, obrońca tytułu znalazł pogromcę już w eliminacjach, więc z pewnością będzie chciał się zrewanżować.


Więcej informacji na stronie:  papiernozycekamien.pl
 
 

Udostępnij